יום שלישי, 24 בספטמבר 2013

אבטחת המידע ב NeoCam מצלמת אבטחה אונליין בענן

חשיבות אבטחת המידע במצלמות אבטחה.

מטריד לשמוע על תקרית פרצת האבטחה האחרונה של מצלמות Foscam  (כפי שהוזכרה בעיתונות) ובכלל על בעיות האבטחה האחרונות של מצלמותIP  שונות. באופן טבעי קיבלנו הרבה שאלות מלקוחות בנוגע לאבטחת המידע במערכת NeoCam רצינו להתייחס אליהם בפירוט רב יותר.

מצלמות IP לא השתנו הרבה מאז כניסתם לשוק באמצע שנות ה-90, אבל האינטרנט, רשתות התקשורת וצרכי אבטחת המידע השתנו. הדרך בהם מצלמות IP מובאות היום לשוק אינו תואם את ההתפתחויות הטכנולוגיות ואופן השימוש ורגישות בהמידע הוויזואלי במצלמות אבטחה, החשיבות לביטחון המידע הפרטי שלכם  הינו ערך עליון במיוחד בעידן של זיקה לאיסוף המידע.


NeoCam מצלמות אבטחה בענן השקיעה משאבים רבים לטובת אבטחת מידע הווידאו האישי שלכם. מודל האבטחה ב  NeoCam שונה מהותית מזה של מצלמות IP רגילות בשלוש דרכים עיקריות:

אבטחת המידע של NeoCam מבוססת בענן , ולא במצלמה. למצלמות IP רגילות אפשר להתחבר ברגע שיש גישה לרשת האינטרנט שבה היא נמצאת. לעתים קרובות באופן גלוי המצלמות מקבלות בקשות להתחברות מהאינטרנט הציבורי (לעתים תוך עקיפת חומות אש כדי לעשות זאת). מצלמת ניאוקם לא תתחבר לחיבורים שרירותיים, אלא החיבור נעשה באמצעות תעלת מידע ייעודית (VPN), מאובטחת ומוצפנת לשרות הענן של NeoCam

אבטחת מידע בתקן מערכות בנקאיות. מצלמת NeoCam מאובטחת על גבי רשתות לא מאובטחות (קרי אינטרנט רגיל), עם הצפנת קצה לקצה SSL / TLS  (תקן רמת אבטחה). השידור ממצלמת NeoCam נשאר בטוח גם אם מועבר ברשת לא מוגנת או תחת סיכון. הדרך היחידה לגשת למצלמה NeoCam והזרמת הווידאו הינה עם  אקטיבציה מאובטחת (שם המשתמש והסיסמה) דרך יישומי NeoCam בלבד (ממשק המערכת ואפליקציית הסמארטפון).

עדכוני תוכנה שוטפים של האפליקציות ותחזוקה למערכת דרך הענן. מצלמות IP רבות יישארו פגיעות גם אחרי שתותקן תוכנת המצלמה משום שיצרני המצלמות לרוב אינם מוציאם עדכוני גרסה שכוללים עדכוני אבטחת מידע. יתרה מזו, המשתמשים אינם מקפידים לעקוב אחרי העדכונים, ואף אינם יודעים להתקין את עדכוני תוכנה (פעולה טכנית שמצריכה יכולת מקצועית גבוהה ממשתמש רגיל).
לדוגמה, 80% ממצלמות הIP לא פועלות עם התוכנה העדכנית ביותר, דבר שיכל היה למנוע את הפרצה האחרונה של מצלמות Foscam.  לעומת זאת, NeoCam, מפיצה עדכוני תוכנה שוטפים דרך הענן אשר חלים באופן אוטומטי ואוניברסלי על כל המצלמות כחלק שוטף משרותי הענן של NeoCam.


לסיכום: אבטחת מידע לא מסתכמת כלל בעדכוני תכונה, זהו מאמץ מתמשך, רחב ומשמעותי במיוחד כאשר מוצר מבוסס על תקשורת אינטרנט.אתם מוזמנים להצטרף לשירות ניאוקם, וליהנות מיתרונות השירות בענן בביתכם או בעסק.

מבצע התחברות מצלמת ניאוקם HD אלחוטית + שירותי הקלטה בענן 39 ₪ לחודש  


פרטים נוספים על רכישת מצלמת אבטחה ניאוקם ועל שירות הענן תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלנו:

לשירותכם,
צוות Neocam