יום שבת, 2 במאי 2015

חושבים שהבית שלכם מקום בטוח? מפחדים להשאיר את העסק לבד?


איך ניתן למנוע בסביבתנו התעללות ותקיפת חסרי ישע, ילדים, קשישים, גניבות, וונדליזם ועוד? מאמר מקיף איזה מצלמות אבטחה בענן יספקו לכם בטחון ושקט נפשי

פרסום דו"ח חדש של משרד הרווחה וארגון הג'וינט חושף עלייה של 110% בדיווחים על תקיפות קשישים וחסרי ישע. המסקנה ברורה' הבית אינו מקום בטוח עבור יקירינו בזמן שאנחנו לא נוכחים בו.

בחודש דצמבר 2014, נתפסה עובדת זרה כשהיא מכה באכזריות ומושכת בשיערה של קשישה שבה הופקדה לטפל, וזאת לאחר שבני המשפחה שמו לב שהקשישה אינה מתנהגת כרגיל, והתקינו מצלמת אבטחה שתיעדה את ההתעללות. הצילומים המפלילים הועברו למשטרה והעובדת נעצרה. "מקווים שימצו עמה את הדין ולא רק יגרשו אותה", אמר בנה של הקשישה.

עוד דוגמא היתה מקרה קשה של אלימות כלפי פעוט חסר ישע דווקא במקום שאמור להיות הבטוח ביותר עבורו ואשר תועד ע"י מצלמות אבטחהבחודש אפריל 2013 נתפסה מטפלת מתעללת בתינוק בן 8 חודשים. ההורים נדהמו לגלות שהמטפלת שאותה שכרו כדי לשמור על ילדם - למעשה מתעללת בו. מצלמת אבטחה שהתקינו בביתם תיעדה את המטפלת מכה וצועקת על הפעוט ללא רחמים. התמונות הקשות זעזעו את ההורים שמיהרו לפטר את המטפלת ולהגיש נגדה תלונה במשטרה. מצלמת אבטחה NeoCam נועדה למנוע חששות ומקרים כגון אלו.

מצלמת אבטחה NeoCam הינה פתרון זול, מהיר וקל להתקנה. פתרון אבטחה נגיש לבית או לעסק, באמצעות חיבור לאינטרנט בלבד. מצלמת ניאוקם תעביר לכם צילומים עדכניים, התראות אונליין ישירות לסמארטפון ותהיה נגישה לכם מכל מקום ובכל זמן, גם כשאתם רחוקים.

התקנה של מצלמות אבטחה  NeoCamבבית או בעסק, בעלות של 39 ₪ לחודש בלבד, הפכה את השירות שלנו לנגיש לכל ומסייעת רבות למניעת התופעות הנ"ל וללכידת העבריינים למיניהם.


מצלמת אבטחה לבית

למי מומלץ להתקין מצלמת אבטחה NeoCam? באופן עקרוני רצוי להתקין מצלמות אבטחה בכל בית ועסק, כאשר קיימים מס' מגזרים עבורם הצורך במצלמות אבטחה בענן משמעותי יותר.

מצלמות אבטחה מעקב מטפל במבוגרים סיעודיים - קשישים רבים נפגעים וסובלים מהתעללויות דווקא מצד אלה האמונים לשמור ולטפל בהם. אנשים רבים מתקינים מצלמות לצורך אבטחה והרתעה, וזאת בכדי שהמטפלת תדע מראש שיש מעקב אחריה. בכך אנו משלבים בין אבטחה להרתעה. בתקופה האחרונה אנו ערים למגמה לפיה גם כאשר ההורים המבוגרים עצמאיים וחיים לבד, ילדיהם מעדיפים לעקוב אחר מצבם באמצעות מצלמת אבטחה NeoCam אונליין, המספקת אפשרות סימולטנית של צפייה בנעשה, כדי שניתן יהיה לסייע להורים במהירות במקרה הצורך ("אפקט עיניים מרובות").

מעקב מטפל

מצלמת אבטחה למעקב מטפלת, ילדים - כשאתם משאירים את התינוק שלכם עם מטפלת, או אם הילדים הבוגרים שלכם נשארים שעות ארוכות לבדם בבית, מומלץ שתדעו מה קורה איתם כשאתם נמצאים בעבודה. הורים רבים שרוצים לראות אם הילד מגיע בזמן מבית הספר ואת הפעילות בבית, מתקינים מצלמת אבטחה  NeoCamבכדי לראות שהכל בסדר מהמחשב בעבודה או מהסמארטפון.

מעקב מטפלת

היכן נתקין בבית את מצלמות אבטחה NeoCam? בבית יש חשיבות גבוהה למיקום המצלמה במרחב הביתי ויתרון משמעותי למצלמת ענן קטנה וקומפקטית. אנחנו ממליצים להתקין את מצלמת NeoCam במקומות מרכזיים או מועדים לפורענות. לדוגמא: בסלון, חדר הילדים או המטבח. כמובן שאין טעם להתקין מצלמה בסלון אם הילדים משחקים לרוב בחדר המשחקים שלהם. אנו ממליצים להתאים את מיקום המצלמה להרגלי השימוש במרחב הביתי על מנת למקסם את זמן הפעילות שהמצלמה יכולה לתעד.


מצלמת אבטחה לתינוק

מצלמת אבטחה בעסק ומשרד: כמו בבית, גם העסק שלכם מנוהל כמו שצריך כשאתם נמצאים בו, אבל מה קורה בשאר הזמן? אנו ממליצים לא להפוך את העסק למבצר של מצלמות אבטחה, אבל כן לשים מצלמות במקומות שיספקו שילוב של אבטחה והרתעה. לדוגמא: מצלמה בכניסה למשרד - כך נוצר אפקט לכל העוברים והשבים שישנן מצלמות אבטחה, גם אם יש רק מצלמה אחת בכניסה. מצלמה בחדר שרתים, קופה, מחסן או אזור המכירה ייתן לכם תיעוד של מקומות רגישים ויהווה כלי ניהולי נהדר.

הכל בסדר במשרד?

איפה אסור להתקין מצלמות אבטחה? אסור בשום אופן להתקין מצלמות אבטחה במקלחת, שירותים או חדר השינה של המטפל/ת. אזורים אלו מוגדרים כאזורים מוצנעים לכל ולכן אסור להתקין בהם מצלמות אבטחה. כמו כן, חשוב להדגיש כי הקלטת קול אסורה על פי החוק.

איך תבחרו איזו מצלמת NeoCam מתאימה ביותר עבורכם?
לכל בית או עסק ישנם צרכים ונקודות רגישות משלו. אחרי שהגדרתם את הצרכים שלכם ואזורי הצילום המועדפים, ניתן לבחור בשלושה סוגי מצלמות NeoCam
במערכת מצלמות אבטחה NeoCam קיימים מס' מצבי הפעלה אפשריים. רוב מצלמות האבטחה פועלות באופן רציף, אולם מצלמות NeoCam מאפשרות גם הגדרת הקלטה מדויקת של השעות בהן תתבצע הקלטה. לדוגמא: ניתן לכוון את המערכת כך שתפעל רק בשעות בהם הילדים נמצאים בבית עם המטפלת. 

מספר תכונות הכלולות במצלמות האבטחה של :NeoCam 
  • אחסון הקלטות בהתאמה לצורך שלכם - חבילות הקלטה בענן
  • אנטי וונדליזם -  ארכיון ההקלטות נשמר באתר מרחוק בסביבה מאובטחת
  • זמינות מכל מקום ובכל זמן - כל דפדפן אינטרנט הופך לנקודת ניהול וגישה אונליין (ללא התקנת תוכנת צד ג', בדיוק כמו שכולנו ניגשים לחשבון הבנק שלנו מכל דפדפן מזדמן(
  • צפייה בסמארטפון IPhone / Android
  • קבלת התראות    Push / E.MAIL
  • אין צורך בהתקנת ציוד יקר במקום -  מחברים לאינטרנט וזהו!
  • שדרוגי תוכנה ועדכוני גרסה ללא עלות, כך שהלקוח תמיד מעודכן בטכנולוגיה החדשה ביותר
  • השירות כולל תמיכה, ניטור המצלמות וקווי תקשורת ללא הגבלה
צפו בהדגמה בשידור חי - לחצו כאן 

מצלמת אבטחה בסמארטפון
מצלמות אבטחה NeoCam בטכנולוגיית P&P - "הכנס הפעל": עד היום התקנת מצלמות אינטרנט דרשה כתובת IP קבועה בעלות חודשית מספק האינטרנט, וכן הגדרות רשת ספציפיות ומורכבות בנתב התקשורת ובמקום שבו מותקנת מצלמת האבטחה. מכאן נולדה טכנולוגיית "הכנס והפעל", הידועה בשמה הלועזי Plug & Play, ומטרתה לבצע חיבור מהיר וקל בעת התקנת מצלמות האבטחה לאינטרנט.

באמצעות התקנה עצמית קלה יותר מתמיד מצלמת אבטחה NeoCam משדרת את הווידאו שלכם תוך דקות ספורות. בנוסף, אתם נשארים מעודכנים כשאנו ממשיכים לחדש ולשדרג את ביצועי המערכת והתאימות עם מכשירים שונים, יחד עם פלטפורמת צפייה נוחה וידידותית.


פרטים נוספים על רכישת מצלמת אבטחה ושירותי הענן תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלנו:

לשירותכם,
צוות Neocam
info@neocam.co.il
1-700-50-70-57