יום שני, 6 ביוני 2016

מה הייתרון במצלמות אבטחה בענן?

מצלמות אבטחה בענן - מצלמת אבטחה בענן - מצלמות אבטחה בענן לבית ולעסק

מצלמת אבטחה בענן: במקום להתקין תוכנות המותקנות במחשב, עוברים לשירותי ה "הענן‭,"‬ כלומר אונליין מהרשת, לדוגמא - אי-מייל, אחסון קבצים, עריכת תמונות, סרטים וכמובן מצלמות אבטחה בענן.

טכנולוגיית ענן, מחשוב בענן או Cloud Computing (בלעז), הינה טכנולוגיית מחשוב חדשנית המציעה לנו לשמור את כל המידע שלנו על שרתים מרוחקים אונליין ברשת במקום על המחשב הפרטי שלנו. הגישה אל המידע עצמה מתבצעת רשת האינטרנט ולמעשה, אנחנו יכולים לגשת אל המידע מכל דפדפן מזדמן ו-או אפלקציה יעודית מכל נקודת זמן בכל מקום בעולם.

החזון של מצלמות אבטחה בענן הינו לאפשר למשתמשים להתחבר לשרות מצלמות אבטחה להם הם זקוקים באמצעות האינטרנט, באופן דומה להתחברות לרשת החשמל או בדיוק כמו שאנחנו מתחברים לחשבון הבנק שלנו (כל דפדפן מזדמן או סמארטפון נגיש ברגע למערכת מצלמות האבטחה), כשייתרון נמצא גם ביחס עלות תועלת -  מחיר נגיש ועממי מול פתרון מתקדם ואיכותי.

NeoCam מצלמות אבטחה בענן מספקת רמת אבטחה מתקדמת (ברמת תקן אבטחת בנק) שלא נוכל להשיג ב מצלמת אבטחה רגילה. מערכת מצלמות אבטחה בענן נהנת מיכולת אבטחה פיזית שכן בפועל – המידע אינו נמצא על המחשב הפרטי ולמעשה גם פריצה לעסק או לבית הפרטי לא תוביל לאיבוד המידע מכוון שלא ניתן לגנוב פיזית את המידע שבפועל אינו זמין בנקודת הקצה ( מצלמת אבטחה או ה DVR).

מאפיין זה מאפשר להימנע מהוצאות גדולות על רכישת ציוד ותוכנות תשתית ומהצורך לנהל אותן. מצלמת אבטחה בענן מאפשרות למשתמש שליטה וויסות של עוצמת השרות הנדרשת לדוגמא כמות מצלמות, חבילות ימי הקלטה וכו.

צפו בהדגמה: NeoCam מצלמות אבטחה בשידור חי - לחצו כאן 

צפייה והקלטה במצלמות אבטחה בענן (ללא צורך במחשב הקלטה או DVR, מחברים לאינטרנט וזהו!), ומאפשר בקלות רבה גישה לווידאו מכל מחשב וסמארטפון. שרות NeoCam תאפשר לכם לגשת אונליין למערכת מצלמות האבטחה שלכם, לצפות ולנהל את הווידאו בזמן אמת, להוריד הקלטות, לצפות מהסמארטפון ולקבל התראות ב- Push / Email בזמן אמת! כל זאת בכדי להבטיח את הגמישות והיעילות לבקרה, ניהול וביטחון הנדרשים לשלווה אישית ופרודוקטיביות עסקית על-ידי מערכת אבטחה ומידע וויזואלי בזמינות שיא מכל מקום וזמן.

מספר תכונות הכלולות במצלמות האבטחה של NeoCam  :
  • אחסון הקלטות בענן בהתאם לחבילות השירות - למידע נוסף לחצו כאן
  • אנטי וונדליזם -  ארכיון ההקלטות נשמר באתר מרחוק בסביבה מאובטחת.
  • זמינות מכל מקום בכל זמן כל דפדפן אינטרנט הופך לנקודת ניהול וגישה למרכז בקרה אונליין (ללא התקנת כל תוכנת צד ג' , בדיוק כמו שכולנו ניגשים לחשבון הבנק שלנו מכל דפדפן מזדמן).
  • צפייה דרך הטלפון סלולארי התומך בדור 4.
  • קבלת התראות   - Push / E.MAIL.
  • אין צורך בהתקנת ציוד יקר באתר -  מחברים לאינטרנט וזהו!
  • שדרוגי תוכנה ועדכוני גרסה ללא עלות (הלקוח תמיד מעודכן בטכנולוגיה החדשה ביותר).
  • השירות כולל תמיכה וניטור המצלמות וקווי התקשורת ללא הגבלה.


פרטים נוספים על רכישת מצלמת אבטחה ושירותי הענן תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלנו
מצלמת אבטחה
לשרותכם, צוות Neocam
57 70 50 1700
שעות פעילות: ראשון - חמישי 18:00 - 09:00